ТОВ «АЙМЕЙС»

Пожежна автоматика та вогнезахисні матеріали

01011, Україна, м. Київ, а/с 200
м. Вишневе, вул. Ломоносова, 36
(067) 915-03-64, (050) 411-63-49
aimeice@aimeice.com.ua

Вогнезахисні матеріали Alana


ALANA – негорючий прозорий вогнезахисний матеріал без запаху, що має високу протидію по відношенню до всіх біологічних руйнівників. Не фарбує деревину та належить до засобів з низькою корозійною агресивністю по відношенню до чорних металів. Просочена деревина легко склеюється і фарбується, набуває стійкості до її руйнування біологічними агентами (бактеріями, грибками, комахами). Присутній ефект відбілювання деревини. Рекомендується для просочення деталей закритих споруд, що використовуються в умовах без контакту з ґрунтом і сильного вимивання: деталі каркаса, мауерлат, балки і т.п.

Порівняльні випробування:

ALANA забезпечує:

  • І та ІІ групу вогнезахисної ефективності;
  • тривалість вогнезахисту не менше 3-х років;
  • біологічний захист деревини від біологічних впливів до 20 років;
  • глибоке просочення поверхні деревинних масивів;
  • можливість використання за температур до -150С;
  • важковимиваємість захисту;
  • екологічність;
  • ефект відбілювання деревини;
  • сумісність з більшістю засобів вогнебіозахисту.

ALANA забезпечує тривалий, не менше 3-х років, вогнезахист. Оброблена деревина відповідає рівню І групи вогнезахисної ефективності за витрат 250 г/м2 робочого розчину. Забезпечує захист деревини від біологічного руйнування в умовах класів служби I-VIII по ГОСТ 20022.2. Відноситься до малонебезпечних речовин (клас небезпеки IV). Може використовуватися за температур до -150С. Не розкладається при довготривалих температурних навантаженнях у під покрівельному просторі.

Технологія застосування

Підготовка поверхні деревини під просочування згідно з ГОСТ 20022.6-93 включає: очищення від пилу, бруду, напливів смоли, масних та масляних плям. Не допускається нанесення розчину на раніше покриті оліфою або фарбою поверхні, просочування мерзлої деревини. Вологість деревини не повинна перевищувати 50%. Вироби з округлих пиломатеріалів, які підлягають просочуванню, повинні бути очищенні від кори з повним видаленням лубу. Для забезпечення поглинання до 250 г/м2 (І група вогнезахисної ефективності) необхідно провести дві поверхневі обробки, з перервою на висихання до 20-30 хв. Поверхневий спосіб для забезпечення необхідного рівня поглинання передбачає рівномірне нанесення пензлем, валиком, розпилювачем. Використання методу одноразового занурення у ванну передбачає витримку у розчині протягом 2 хв. Контроль поверхні здійснюється візуальним оглядом (встановлюється відсутність необроблених ділянок) та експрес-методом (пробою стружки) відповідно до ГОСТ 30219-95.

Норми витрати

При просочуванні деревини способом нанесення на поверхню, витрата просочувального розчину складає від 120 г/м2 до 250 г/м2.

Орієнтовні площі поверхні, що захищаються із розрахунку використання 10 кг засобу:

рівень захисту площа захищеної поверхні (м2)
2 група вогнезахисту до 80
1 група вогнезахисту до 40

Для підвищення рівня вогнестійкості дерев’яних конструкцій необхідно забезпечити поглинання масивом деревини не менш як 150 г/м2 розчину.

Техніка безпеки

Роботи мають виконуватись кваліфікованими особами в провітрюваному приміщенні або на відкритому майданчику із захистом органів дихання та шкіри.

ALANA постачається у готовому до застосування вигляді у щільно закритих маркірованих поліетиленових каністрах ємністю 1, 5, 10, 20, 50 кг. Фасування та форма відпуску орієнтується на потреби клієнта та може бути виконана індивідуально під замовлення. За бажанням клієнта підбирається концентрація, додаються поверхово-активні речовини для найвищих показників поглинання деревиною препарату при обробці. Можливе комплектування прозорого розчину маркувальним барвником або виготовлення розчинів червоного, зеленого, жовтого кольору. Гарантійний термін зберігання 6 місяців з дати виготовлення.

Сертифікат відповідності UA1.016.0048188-15: