ТОВ «АЙМЕЙС»

Пожежна автоматика та вогнезахисні матеріали

01011, Україна, м. Київ, а/с 200
м. Вишневе, вул. Ломоносова, 36
(067) 915-03-64, (050) 411-63-49
aimeice@aimeice.com.ua

Просочувальна вогнебіозахисна речовина для деревини марки «СГ» (сповільнювач горіння)


Оброблена деревина відповідає рівню І групи вогнезахисної ефективності за витрат 250 г/м2 речовини та забезпечує захист деревини від біологічного руйнування в умовах класів служби I-VIII відповідно до ГОСТ 20022.2.

Властивості: негорючий прозорий вогнебіозахисний матеріал без запаху, що має високу протидію по відношенню до біологічних руйнівників. Не фарбує деревину, має ефект відбілювання та належить до засобів з низькою корозійною агресивністю по відношенню до чорних металів. Просочена деревина легко склеюється і фарбується, набуває стійкості до її руйнування біологічними агентами (бактеріями, грибками, комахами). Засіб постачається у готовому до застосування вигляді. Може використовуватися за температур до -100С. Розбавлення речовини водою призводить до втрати фізико-хімічних властивостей.

Технологія застосування: очистити поверхні деревини від пилу, бруду, напливів смоли, тощо. Не допускається нанесення розчину на раніше покриті оліфою або фарбою поверхні, вологу (понад 50%) або промерзлу деревину. Пиломатеріали, які підлягають просочуванню, повинні бути без кори (окорені) з повним видаленням лубу.

Для забезпечення 1 групи вогнезахисної ефективності, при нанесенні речовини поверхневим способом, необхідно провести дві обробки, з перервою на висихання до 30 хв. або застосувати метод одноразового занурення у речовину із витримкою 2 хв. Для отримання 2 групи вогнезахисної ефективності достатньо одної поверхневої обробки.

Контроль якості здійснюється візуально – оглядом обробленої поверхні. При цьому повинні бути відсутні ділянки необробленої поверхні, а проба стружки знята з поверхні, не повинна горіти (ГОСТ 30219-95).

Норми витрат

При оброблені поверхні деревини із застосуванням пензля або валика витрата просочувальної речовини для надання властивостей біологічного захисту та важкозаймистості має складати не менше 150 г/м2. Орієнтовна площа обробки деревини (сосна) у відповідності до норм витрат із розрахунку 10 кг речовини:

Призначення (норма витрати речовини) 10 кг речовини «СГ»
2 група вогнезахисної ефективності (150г/м2) до 70 м2 вогнезахищеної поверхні
1 група вогнезахисної ефективності (250г/м2) до 40 м2 вогнезахищеної поверхні

Техніка безпеки: речовина відноситься до малонебезпечних речовин (клас небезпеки IV), не горючі, вибухобезпечні. Роботи з обробляння слід проводити в провітрюваному приміщенні або на відкритому майданчику із застосуванням індивідуальних засобів захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри. В разі потрапляння речовини в очі та/або на шкіру промити дільниці тіла великою кількістю води.

Зберігання: у щільно закритій маркованій тарі, уникати тривалого впливу сонячного проміння. Гарантійний термін зберігання розчинів 24 місяці з дати виготовлення. В разі кристалізації осаду розчин розбовтати.

Сертифікати відповідності

  • Комплексний вогнебіозахист не менше 3-х років
  • Використовується за температур до -100С
  • Клас небезпеки IV. ТУ У 20.5-35772752-001:2018
  • Виробництво ТОВ «АйМейС»: Київська область, м. Вишневе, вул.

    На вимогу замовника може бути забарвлений червоним, зеленим або жовтим кольором.